Dil Seçiniz
Telefon
Telegram
WhatsApp
İnstagram

2013 yılında sanal ortama adım atan Aihouse, 2022 yılı itibariyle Tüm Türkiyede tanıtım serüvenine adım atmış bulunmaktadır.

  • Cumhuriyet Mah. Hısnı Mansur Cd.(2.Çevre Yolu) 390/B MERKEZ/ADIYAMAN
  • info@aihouseturkiye.com
  • 0 (530) 716 54 32
  • 0 (000) 000 00 00
Üyelik Nasıl Alabilirim?
üyelik yapmak için demo hesap kullanımı talep edilen ekrandan hesabınızı aktif ettikten sonra giriş yapabilirsiniz . Lisans sahibi olmak için bizlerle iletişime geçerek sizden istenilecek olan bazı evrakları talep edeceğiz. Evraklar iletildiği takdirde anında hesabınız aktif edilecektir. 
Yıllık Paket içinde ekstra bir hizmet ücreti var mıdır?
Hayır kesinlikle yoktur. Kullanıcılarımıza aldığı lisansı paketi şirketler üzerinden olduğu durumda +KDV yazılım hizmeti faturası işlenebilmektedir. Özel hizmet talep eden kuruluşlar haricinde asla ekstra bir ücrt talep edilmemektedir.
Bilgisayara Kurulum Gerekli Programlar Mevcut Mudur?
Sistemimiz bulut tabanlı bir uygulama olduğundan internetinizin aktif olduğu zaman içerisinde projeniz ile ilgili işlemler yapabiliyorsunuz. Bilgisayarında programı yükleyerek kullanmak isteyen kişilere ayrıca kurulum gerektiren bir ek program sunmaktayız. Bu program ile bulut tabanında olmayan anlık render hizmeti, magic video özelliği gibi ekstra özelliklerden faydalanabilirsiniz. 
Diğer 3d Programlarından Aihouse'a içerik ekleyebilir miyim?
Diğer 3d tasarım programlarından içerikleri 3d olarak almak için diğer platformdaki uygulamayı eklentilerde bulunan programı indirerek kayıt formatını Convert ederek bulut tabanlı kütüphanenize aktarımını yapabilirsiniz. Her hafta güncel olarak eklenecek içerikler ile zengin kütüphanemizden ücretsiz bir şekilde faydalanabileceksiniz. 
Üyelik İptali Yaparsam Geri İade Olmakta mıdır?
Üyelik iptalinde eğer ki 1 yıllık alım yaptıysanız ve 5. ayda iptalini sağlarsanız kullandığınız aylar aylık fiyatlandırma ile hesaplandırılıp yatırdığınız tutardan kalan miktarı anında geri ödeme olacaktır.