Dil Seçiniz
Telefon
Telegram
WhatsApp
İnstagram

2013 yılında sanal ortama adım atan Aihouse, 2022 yılı itibariyle Tüm Türkiyede tanıtım serüvenine adım atmış bulunmaktadır.

  • Cumhuriyet Mah. Hısnı Mansur Cd.(2.Çevre Yolu) 390/B MERKEZ/ADIYAMAN
  • info@aihouseturkiye.com
  • 0 (530) 716 54 32
  • 0 (000) 000 00 00
Hakkımızda

Hakkımızda

2013'te kurulan AiHouse bir İnternet 4.0 konut sektörü platformudur. Konut sektörüne dayalıdır ve bulut bilişim, büyük data ve yapay zeka teknolojilerine bağlıdır. 3D bulut tasarımı, bulut sisteminde tasarlama ve bulut sisteminde üretimi ile temel teknolojiyle donanmış olan AiHouse, Çin'deki en büyük ev dekorasyon malzemesi kitaplıklarından biridir. AiHouse, tüm pazarlama, tasarım, üretim ve teslimat sürecinin entegrasyonunun verimli koordinasyonunu gerçekleştirerek, ev endüstrisindeki sorununu çözmeye ve verilerin birbirine bağlanmasına kendini adamıştır.

Türkiyede'de 2022 yılıyla birlikte ülkemizde daha büyük bir pazar platformuna sahip olabilmek için önemli adımlar atmayı hedefleyen AiHouse Türkiye ile daha ekonomik, hızlı ve profesyonel hizmeti görev edinmiş ekip olarak tüm kullanıcıların yeni teknolojiye en hızlı ve doğru şekilde erişebilmesi için önemli çalışmalara adım atmaktadır.